Koncert
Čt / 7. 12. 2023 / 20:00

Alen, David Pomahač

indie folk, indie pop

Vstupné: 350

Koncert
Čt / 7. 12. 2023 / 20:00

Alen, David Pomahač

indie folk, indie pop

Vstupné: 350

Alen

Alen je zpěvačka a klavíristka. V autorských písních s nádechem folku a šansonu si hraje s jemností a intimitou, jde do hloubky. Svou tvorbou a projevem bývá přirovnávána k Ivě Bittové nebo Zuzaně Navarové. V roce 2020 jí vyšlo debutové album s názvem Až se řeky vylijí z břehů.

Ještě jako Alena Karkošková se v roce 2012 podílela v centru Olomouce na otevření kavárny a multikulturního prostoru Cafe Bar Mezi světy, o tři roky později byla ještě za olomouckých studií jednou ze tří zakladatelek platformy pro uměleckou, lektorskou a experimentální činnost Still Point Connection. V listopadu 2016 poprvé vystoupila veřejně jako písničkářka.

V únoru 2020 se podílela na jednorázové desce 29/2 a seznámila se tak s Martinem Kyšperským, který později produkoval její druhé album Tma, vydané nakonec roku 2022. V témže roce také hostovala na albu Kyšperského kapely Květy.

Poté skupina Květy dostala nabídku od Lenky Dusilové, aby dělala její doprovodnou kapelu, a Alen byla k této spolupráci také přizvána. Po absolvování turné se cesty Lenky Dusilové a skupiny Květy rozešly, Alen však zůstala jako členka nové Lenčiny doprovodné kapely, kde souběžně působí dosud.

David Pomahač

Zpěvák, skladatel a multiinstrumentalista David Pomahač je zakladatel známého urban folkového dua Kieslowski. Zanechal stopu v kapelách Bez peří, Houpací koně, hrál v doprovodné kapele Xaviera Baumaxy, v posledních letech doprovází také písničkářku Imu Tevu.

Počátkem roku 2020 vystoupil ze stínu Kieslowski a vydal se s albem Do tmy je daleko, produkovaného Tomášem Havlenem (Post-hudba, Zvíře jménem podzim, Spomenik, aj.), na sólovou dráhu. Do tmy je daleko se umístilo v první dvacítce celoroční hitparády Velká Sedma Radia 1, v žebříčku nejlepších desek roku 2020 časopisu Full Moon, v první desítce nejlepších alb roku Musicserver.cz i výběru nejlepších desek rádia Expres FM.

V dubnu 2022 vydal Pomahač u vydavatelství Minority Records své druhé sólové album s názvem Neviditelný. Spoluautorem hudby a producentem desky v jedné osobě je Martin Hůla aka Martin Tvrdý či Bonus.

nonono 123111 sneakers reps Redi Kicks yeezy slides rep yeezy foam runner reps jordan 1 reps jordan 4 reps bape sta reps yeezy reps brown yeezy slides jordan 1 mocha reps panda dunk reps jordan 5 cheap foam rnnr reps nike dunk reps jordan reps cheap
nonono 1245 Best Reps Shoes Jordan 4 Reps Cheap Jordan 4 Reps Fake Yeezy Slides Yeezy Reps fake nike dunks
nonono 1245 fake shoes jordan 4 reps jordan 4 fake Dunk reps jordan 4 snorlax jordan 4 blue thunder jordan 4 pink oreo
nonono 1245 stockx kicks Stockx Store Stockx fake
nonono 1245 best car vinyl wrap blue car wrap midnight purple wrap soul red vinyl wrap baby blue car wrap indigo blue wrap