Koncert
Pá / 8. 3. 2024 / 20:00

Boží muka, J.H.Krchovský & Krch-off band

rock, poezie

Vstupné: 200 Kč

Koncert
Pá / 8. 3. 2024 / 20:00

Boží muka, J.H.Krchovský & Krch-off band

rock, poezie

Boží muka

Boží muka je kapela svébytného rukopisu, oscilující na pomezí rocku, folku, alternativy a undegroundu.
U zrodu stál skladatel, textař, zpěvák a kytarista Kamil Danda a skupina volně navazuje na jeho někdejší projekty – Fousy Mojo a Heřman Švihák.
Dala se dohromady v roce 2020 ve vesnici Údrnice, kde sídlí nahrávací studio Aluna Kamila Dandy a kde Boží muka zkouší a natáčí. Ostatní členové žijí v různých koutech republiky, např. v Praze, Počíčí nad Sázavou, či ve Zbečně.
V roce 2021 vydali u vydavatelství Rockńgo debutové 14 písňové album Za humna, které nahráli za pomoci producenta Víta Maršálka a také několik videoklipů a zahajují svojí koncertní činnost.
Stávající obsazení Božích muk je: Kamil Danda – zpěv, kytara / Michal Dufek – kytara, zpěv / Dominik Sauer – basa / František Škorpil – bicí / Vít Maršálek – klávesy

J.H.Krchovský & Krch-off band

Slavný básník J.H. Krchovský zatoužil svoje verše nejen psát a číst, ale také zpívat. A protože se k té příležitosti obklopil samými dobrými muzikanty, vzešla z tohoto nápadu velmi populární kapela, která se do Kaštanu vrací po skoro sedmi letech. Ale nebojte se, nepřijdete ani o ten umělecký přednes.
Jako dárek pro vás koncem minulého roku připravili zbrusu nové tří-písničkové EP „Už zase vyšlo slunce“
a kapelu v současnosti tvoří: J.H.Krchovský – zpěv, kytara / Tomáš Schilla – violoncello / Tomáš Skřivánek – baskytara / Vojtěch Šeliga – klávesy / Marek Brodský – bicí