Koncert
Pá / 28. 4. 2023 / 20:00

!!! pro nemoc se koncert ruší !!!

underground

Vstupné: 220

Koncert
Pá / 28. 4. 2023 / 20:00

!!! pro nemoc se koncert ruší !!!

underground

Chór vážskych muzikantov

Chór vážskych muzikantov (CHVM) oslavil v roce 2020 už čtyřicáté narozeniny a tak určitě není přehnané mluvit o nestorech slovenské alternativy. Pomáhali mnohým mladším (Bez ladu a skladu počínaje, Karpatskými chrbáty nekonče) před rokem 89 si užili svoje i s StB. První léta po pádu komunismu přinesla útlum. Druhým vrcholem CHVM byly roky 2005 – 2010, kdy nahráli v krátkém sledu tři alba.
30 let na scéně oslavili společným koncertem s slavnými The Stranglers na Pohodě 2010. Kapela mimořádným způsobem ovlivnila alternativní scénu na Slovensku.

BALET Československého Rozhlasu

Balet Československého rozhlasu vznikl v Brně, v roce 2015. Na svých třech albem zachycují svůj vztah k Franku Zappovi, King Crimson nebo Plastic People of The Universe. Za sedm let a více než stovce odehraných vystoupení patří už k jistotám tuzemského undergroundu a ozdobám místní podzemní a psychedelické scény.
A jak říkají sami: „Jsme transevropské sdružení anonymních Umělců. Každá chvála je předem nedostatečná. Jen je nutné na nás někam zajít. Protože: Kdo neviděl neuvěří, kdo viděl, nezapomene…“