Koncert
So / 29. 4. 2023 / 19:30

Fénix, František Kostlán, Matemato

folk, písničkářství

Vstupné: 200

Koncert
So / 29. 4. 2023 / 19:30

Fénix, František Kostlán, Matemato

folk, písničkářství

Vstupné: 200

Fénix

Fénix povstal z popela Rádia ECHO v r. 1995. Od té doby se v něm vystřídala řada výtečných muzikantů (mj. Jan Hruby, Jan Noha, bratři Landštofové, Martin Čech, Swetja, Martin Chrenčík, Jiří Milota a celá řada dalších).
Natočili jsme a na spotify zpřístupnil 3 alba (V slámě spí, Poslední večeře podle Leonarda a Louka v posteli). Věrný svému jménu i repertoáru povstává Fénix každoročně z popela k živému hraní kolem Vánoc a Velikonoc. Když najdou vytížení muzikanti čas, hraje i při jiných příležitostech.
V Kaštanu zahrajeme celé folkrockové oratorium Poslední večeře podle Leonarda na text Onřeje Fibicha v sestavě: Alice Kodýtková, František Kostlán /ten přidá i několik písní sólo/, Ivo Procházka, Karel Kryštof Navrátil, Marek Landštof, Sylva Řezníková a Zuzana Velebová. 

Matemato

Vyprávění příběhů tiše i nahlas od kapely, která se během koncertů mění na menší orchestr.

Co je na světě lepšího, než mít kapelu? Přece mít orchestr! A tak Marek Landštof (bicí), Tomáš Červenka (baskytara, zpěv) a Martin Štencel (kytara, zpěv) brzy po založení kapely angažovali Sylvu Řezníkovou (housle), Ondřeje Zátku (saxofon, šéf dechové sekce), Andreu Zátkovou (trumpeta) a Marianu Zahradníkovou (zpěv). V roce 2017 Matemato vydalo první album Černý dobro, které bylo s radostí přijato fanoušky kapely, ohlasy hudební kritiky však dosud nebyly zaznamenány.

Na koncertě v Kaštanu bude pokřtěn nový singl s názvem Na střeše.

František Kostlán

Jeden z členů kapely Fénix vystoupí i sólově.

nonono 123111 sneakers reps Redi Kicks yeezy slides rep yeezy foam runner reps jordan 1 reps jordan 4 reps bape sta reps yeezy reps brown yeezy slides jordan 1 mocha reps panda dunk reps jordan 5 cheap foam rnnr reps nike dunk reps jordan reps cheap
nonono 1245 Best Reps Shoes Jordan 4 Reps Cheap Jordan 4 Reps Fake Yeezy Slides Yeezy Reps fake nike dunks
nonono 1245 fake shoes jordan 4 reps jordan 4 fake Dunk reps jordan 4 snorlax jordan 4 blue thunder jordan 4 pink oreo
nonono 1245 stockx kicks Stockx Store Stockx fake
nonono 1245 best car vinyl wrap blue car wrap midnight purple wrap soul red vinyl wrap baby blue car wrap indigo blue wrap