Koncert
Ne / 5. 11. 2023 / 19:30

Hackedepicciotto (DE)

alternativa

Vstupné: 350

Koncert
Ne / 5. 11. 2023 / 19:30

Hackedepicciotto (DE)

alternativa

Vstupné: 350

HACKEDEPICCIOTTO

Alexander Hacke a Danielle de Picciotto jsou na cestě již více než patnáct let a nomádský život, který tento pár vede, se s jejich společnou tvorbou prolnul do nebývale výjimečného tvaru. Dvojice spjatá se skupinami Einstürzende Neubauten, Crime & the City Solution nebo The Ministry of Wolves společně tvoří již od začátku nultých let a během té doby spolupracovali s mnoha dalšími umělci (například také se skupinou The Tiger Lillies nebo s Mickem Harveym). Nejprve si navzájem pomáhali se svými sólovými nahrávkami, pak začali tvořit společně, a po vydání několika alb podepsaných Danielle De Picciotto & Alexander Hacke došlo v roce 2017 ke vzniku projektu/dua nazvaného jednoslovně hackedepicciotto. Právě jejich společné nahrávky tvoří naprosto unikátní, do jisté míry deníkovou sérii, již ovlivňují nejen místa a prostředí, v nichž je natáčejí, ale také společenské situace a změny, které Alexander s Danielle během svých cest téměř po celém světě bedlivě sledují.
Lze u toho pozorovat poměrně kontinuální vývoj – zatímco na deskách Menetekel a JOY dvojice spíše meditovala v ambientním oparu, předloňská deska The Current, vzniklá během rezidenčního pobytu v britském Blackpoolu, zní už poměrně energicky. Na předposledním albu The Silver Threshold, poprvé vydaném na značce Mute, se pak více než dříve oba tvůrci obracejí sami k sobě.

Letos měla dvojice původně absolvovat turné společně s bývalou rytmikou kapely Unsane, ale nakonec tento projekt byl odložen a namísto toho Alex a Danielle dokončili další album. To nese název Keepsakes a vychází 28. července opět na Mute records. Nahrávalo se v jednom z nejstarších evropských nahrávacích studií, v neapolském Auditorium Novecento. Nové skladby, inspirované tímto prostorem, který byl domovem Carusa a Morriconeho, charakterizuje zvuk tubulárních zvonů a klavírního křídla, ve spojení s jejich charakteristickým zvukem symfonického dronu. Tam, kde minulá alba hovoří o univerzálních tématech, má tato fascinující nová tvorba velmi osobní nádech, duo to nazývá „ódou na přátelství, představující písně vděku“.

nonono 123111 sneakers reps Redi Kicks yeezy slides rep yeezy foam runner reps jordan 1 reps jordan 4 reps bape sta reps yeezy reps brown yeezy slides jordan 1 mocha reps panda dunk reps jordan 5 cheap foam rnnr reps nike dunk reps jordan reps cheap
nonono 1245 Best Reps Shoes Jordan 4 Reps Cheap Jordan 4 Reps Fake Yeezy Slides Yeezy Reps fake nike dunks
nonono 1245 fake shoes jordan 4 reps jordan 4 fake Dunk reps jordan 4 snorlax jordan 4 blue thunder jordan 4 pink oreo
nonono 1245 stockx kicks Stockx Store Stockx fake
nonono 1245 best car vinyl wrap blue car wrap midnight purple wrap soul red vinyl wrap baby blue car wrap indigo blue wrap