Koncert
So / 4. 3. 2023 / 20:00

Klastracinski/project/,  I/ON

experimental, alternative rock

Vstupné: 180 Kč

Koncert
So / 4. 3. 2023 / 20:00

Klastracinski/project/,  I/ON

experimental, alternative rock

Vstupné: 180 Kč

Klastracinski/project/

Uskupení Klastracinski/project/ se inspiruje v motivech běloruského skladatele a experimentátora Nikolaje Klastracinského. Jeho přístup ke kompozici byl ve své době odsouzen a širokou veřejností nepřijímán, ale vytvořil tak prostor pro svého mnohem známějšího obdivovatele Karlhanze Stockhauzena.
Klastracinski/project/ se tak na základě Nikolajovi fascinace objevy na poli elektrického proudu usadilo v žánru eclectic electro appereance. Arpeggia, hutné basové linky, kytarový shredding a cyklické texty se sjednotí v pocitové vlny transu.

I/O N

instrumental shoegaze / post-rock
Tahle kapela nepotřebuje slova, aby vyjádřila svoje pocity. Připravte se na melodickou, instrumentální, melancholickou jízdu světem ambientů a kytarových ploch až hutných riffu, která kombinuje audio i vizuální umění.

nonono 123111 sneakers reps Redi Kicks yeezy slides rep yeezy foam runner reps jordan 1 reps jordan 4 reps bape sta reps yeezy reps brown yeezy slides jordan 1 mocha reps panda dunk reps jordan 5 cheap foam rnnr reps nike dunk reps jordan reps cheap
nonono 1245 Best Reps Shoes Jordan 4 Reps Cheap Jordan 4 Reps Fake Yeezy Slides Yeezy Reps fake nike dunks
nonono 1245 fake shoes jordan 4 reps jordan 4 fake Dunk reps jordan 4 snorlax jordan 4 blue thunder jordan 4 pink oreo
nonono 1245 stockx kicks Stockx Store Stockx fake
nonono 1245 best car vinyl wrap blue car wrap midnight purple wrap soul red vinyl wrap baby blue car wrap indigo blue wrap