Koncert
So / 4. 5. 2024 / 20:00

Mosskin (US/CZ/SWE/SK), DJP (WAL)

indie folk, akustická alternativa

Vstupné: 200 Kč

Koncert
So / 4. 5. 2024 / 20:00

Mosskin (US/CZ/SWE/SK), DJP (WAL)

indie folk, akustická alternativa

Mosskin (US/CZ/SWE/SK)

Mosskin je mezinárodní kvintet, který tak nějak žije v Brně. Jejich hudba? Představte si jazzy-folk tóny tančící na větru, harmonizující s šepotem starých lesů. Přijďte se podívat na vystoupení jako součást turné k vydání nového alba ‘Caught Adrift’!

Třetí album „Caught Adrift“ je kolekcí 12 originalních písní, které Vás během 50 minut ponoří do tajemných hlubin moře a pak ukážou cestu zpět na pevninu. Stejně jako námořníci plující v nezmapovaných vodách zkoumají témata nečekaných skrytých proudů, řeckých legend, psychologie, klimatických změn a sladké naivity lásky.

Chris Coleman (US) – zpěv, kytara pro doprovod
Tereza Rajnochová (CZ) – zpěv, cajón a další perkuse
Christoffer Strandh (SWE) – trubka, kytara, klávesy
Juraj Markuš (SK) – sólová kytara
Roman Fiala (CZ) – kontrabas a bezpražcová baskytara

FacebookInstagramYouTubePoslechnout

DJP (WAL)

Od rozhoupaných rugbyových klubů ve velšských údolích na začátku 90. let až po pomyslné získání titulu nejdivočejšího svatebního DJe v Praze, DJP odpálil už spoustu beatů. DJP je pozoruhodný svými dynamicky svéhlavými náladovými vystoupeními a oldschoolovými rytmy, které mu slouží k tomu, aby se bavil s každým a se všemi. Jeho poslední album Project Jazzerus se objevilo na jeho SoundCloudu v září 2023.
Poletuje si v tempu 123 BPM a představuje nově vytvořený styl Free House. Tedy zvukovou paletu svobodné house music, která je protkaná jazzem. Uvidíme se na tanečním parketu!

Jeho oblíbený citát:
„Pokud lidé mohou společně tančit, pak mohou společně i žít.“ Je to tak jednoduché.

FacebookPoslechnout