Koncert
Út / 17. 10. 2023 / 19:30

Naboso, Štěpánka Černá s kapelou

folk, jazz, šanson, soul, funky

Vstupné: 200

Koncert
Út / 17. 10. 2023 / 19:30

Naboso, Štěpánka Černá s kapelou

folk, jazz, šanson, soul, funky

Naboso

Kapela Naboso je parta muzikantů a přátel, kterou spojuje nejen předchozí studium konzervatoře, ale především láska ke společnému tvoření, vyjádření skrze hudbu a její sdílení s publikem. Jejich hudba v sobě nese prvky alternativního folku, šansonu ale i funky, jazzu či blues. Kapela zhudebňujě (kromě vlastních textů) básně Václava Hraběte, Jana Skácela a dalších českých autorů.

Naboso tvoří: Veronika Spiegelová (zpěv), Denisa Blaha (klavír/vokály), Matouš Hron (kytara/vokály), Matěj Růžička (baskytara) a Libor Cejnar (bicí).

Štěpánka Černá a kapela

Sama zpěvačka o sobě říká: „Zpívám a tvořím písničky. Něžné, melancholické, radostné i humorné. Vnímám je jako možnost zaznamenat prožité momenty, situace, období a pocity a poslat do světa nějakou zprávu, často útěchu.

V roce 2021 jsem vyslala první singl Dívenka za sklem (prod. Michal Štefek, klavír Denisa Blaha). Současně tvořím další písně a sním o vydání alba.

Velkou podporou je mi celá kapela ve složení Bára Härtingová (klavír), Karel Ďásek (kytara), Michal Štefek (baskytara/kontrabas) a Petr Heřman (bicí), která skladby dotváří svým umem a sahá při tom do vícero žánrů (pop, jazz, funky, blues,…)“