Koncert
So / 1. 4. 2023 / 19:00

Nocturnal Pestilence, Morthymer, Phobia Journal

alternative metal

Vstupné: 150

Koncert
So / 1. 4. 2023 / 19:00

Nocturnal Pestilence, Morthymer, Phobia Journal

alternative metal

Nocturnal Pestilence

Kapela Nocturnal Pestilence působí na české scéně už přes 10 let a má na svém kontě 3 dlouhohrající desky, jedno split EP a celou řadu singlů, mezi nimiž vyniká skladba The Witch, která zaznamenává velký úspěch na streamovacích službách. Tvorba NP je postavena na ostrém metalovém zvuku kytar (Matyáš), melodických klávesových aranžích (Julie) a střídání growlů, screamů a čistých melodických vokálů zpěvačky Aleny 7. Výrazné místo mají vlivy black metalu, které se mísí s prvky moderních metalových postupů. V roce 2022 kapela z personálních důvodů přerušila činnost, aby se v roce 2023 mohla vrátit v nové silné sestavě s bubeníkem Dáňou a basákem Jacobem!

Morthymer

Morthymer je tříčlenný hudební projekt, který od roku 2019 vzývá různé podoby progresivního metalu.
V lecčem navazuje na dosavadní a současnou tvorbu jednotlivých členů (Keep on Rotting, Diversity, Ravelin 7, Deathstar), zásadní je však absence vokálu, kterou vyvažují poněkud netradiční elektronické prvky.
Fúze páně Morthymera by tak měla slibovat slušnou porci technického metalu kořeněnou skotačivými samply, temnou lyrikou a samozřejmě četnými blast beaty.

Phobia Journal

Kapela Phobia Journal je pražský hudební projekt, který vznikl z party kamarádů a po mnoha personálních změnách se ustálil ve vodách alternativního metalu. Pod taktovkou hudebního producenta Richarda Scheuflera právě vydává své debutové album „Meet Your Maker“.

Doors: 18:00
Start: 19:00