Koncert
St / 27. 9. 2023 / 20:00

Pán Nuslí, Ctib

disco-punk, alternative hip hop

Vstupné: 200

Koncert
St / 27. 9. 2023 / 20:00

Pán Nuslí, Ctib

disco-punk, alternative hip hop

Ctib

„Moje kořeny tkví v punkové DIY scéně malého moravského města Rožnov pod Radhoštěm – patřil jsem do party, která organizovala koncerty ve zdejším punkovém doupěti Vrah, hrál jsem nebo hraju v rožnovských punkových kapelách (dříve třeba Telefon nebo Uštkni, dnes Chorobopop). Vždycky jsem ale chtěl vyzkoušet, jaké to je být na pódiu čistě sám za sebe. A tak vystupuju taky sólo, coby Ctib. Zkoušel jsem to nejdřív s akustickou kytarou, pak jsem si k hraní začal pouštět bicí automat, nakonec jsem kytaru úplně odložil a vsadil na doprovod z kompu. Tomu, co hraju, od té doby říkám discoegopunk.“

V roce 2021 vyšlo u Kabinet Records debutové album Kampak?, o necelé dva roky později pak druhá deska Smrad v síni tradic.

Pán Nuslí

Pán Nuslí se narodil v revolučním listopadu roku 1989, což ho patrně poznamenalo na zbytek života. Věnoval se aktivně i pasivně různým stylům hudby od metalu až po elektronickou hudbu. Jako DJ vystupuje zejména jako Sick Parsley. Svého času se angažoval v žižkovském internetovém rádiu Streetculture.

V lednu 2023 vyšlo první EP Běž pryč!, které avizoval singl Living jak Penta. ​​Pán Nuslí vás vezme na hyperbolickou trestnou rapovou výpravu do Nuslí. Setkáte se s nuselskými legendami a s putykami, které neodvratně podléhají útokům ze strany developerů, baristů a výběrové kávy. Dáte jeden poslech a budete volit Pán Nuslí za prezidenta!