Koncert
Po / 30. 10. 2023 / 19:00

Tcheichan, Imaginarium, Manu

alternative pop, alternative rock

Vstupné: 180

Koncert
Po / 30. 10. 2023 / 19:00

Tcheichan, Imaginarium, Manu

alternative pop, alternative rock

Vstupné: 180

Tcheichan

Kapela vznikla poté, co si písničkář a pop-folkař s metalovými kořeny Matěj Čejchan v roce 2017 splnil sen a vydal společně s multiinstrumentalistou Ctiradem Macháně debutové album Obzory. Kapela začala fungovat jako 9-ti členný orchestr s cílem představit desku českému publiku. Po několika krásných koncertech v plné sestavě se nakonec ustálili v počtu čtyř muzikantů, které to spolu neskutečně baví a pokračují v koncertování a přípravách nové desky.
Tcheichan má na kontě 5 „skicářů“ po pěti písních, jednu dlouhohrající desku a v loni přidali dva nové singly. Ke svým písním zároveň natočilii 6 videoklipů, které najdete na jejich YouTube kanálu

Imaginárium

Liberecká kapela Imaginárium je charakteristická svým rozmanitým repertoárem, který je sjednocen jedním autorským perem a žánrově zapadá nejvíce do škatulky alternativního rocku. Pečlivě vybroušené aranže a sehranost kapely podtrhuje charismatický projev Anežky. Texty této pozitivní a energické ženy vás donutí se zamyslet nad smyslem svého vlastního bytí. Skupina Imaginárium se příjemně vymyká zaběhnutým hudebním stereotypům a vkládá do posluchačů to nejlepší, co z autorské tvorby lze vytěžit. Nutno zažít na vlastní kůži!

Manu

Pražská alternativně-popová kapela s osobitým stylem, jejíž tvorba v sobě nese alternativní prvky, avšak s jistotou se opírá o přímočaré melodické linky frontmanky Anny.
Hudba MANU: je čistě autorská a dá se o ni říci, že se nebojí uhýbat ze zaběhlých stereotypů. Pojícím prvkem však vždy zůstávají poetické texty psané v českém jazyce, jenž se nesou v duchu lehké melancholie.
Kapela funguje od roku 2016 a je kombinací muzikantů z různých projektů (např. Zvíře jménem podzim, Tcheichan). V březnu 2019 vydala kapela debutové album Dny, roky, vteřiny.

nonono 123111 sneakers reps Redi Kicks yeezy slides rep yeezy foam runner reps jordan 1 reps jordan 4 reps bape sta reps yeezy reps brown yeezy slides jordan 1 mocha reps panda dunk reps jordan 5 cheap foam rnnr reps nike dunk reps jordan reps cheap
nonono 1245 Best Reps Shoes Jordan 4 Reps Cheap Jordan 4 Reps Fake Yeezy Slides Yeezy Reps fake nike dunks
nonono 1245 fake shoes jordan 4 reps jordan 4 fake Dunk reps jordan 4 snorlax jordan 4 blue thunder jordan 4 pink oreo
nonono 1245 stockx kicks Stockx Store Stockx fake
nonono 1245 best car vinyl wrap blue car wrap midnight purple wrap soul red vinyl wrap baby blue car wrap indigo blue wrap