Koncert
Po / 30. 10. 2023 / 19:00

Tcheichan, Imaginarium, Manu

alternative pop, alternative rock

Vstupné: 180

Koncert
Po / 30. 10. 2023 / 19:00

Tcheichan, Imaginarium, Manu

alternative pop, alternative rock

Tcheichan

Kapela vznikla poté, co si písničkář a pop-folkař s metalovými kořeny Matěj Čejchan v roce 2017 splnil sen a vydal společně s multiinstrumentalistou Ctiradem Macháně debutové album Obzory. Kapela začala fungovat jako 9-ti členný orchestr s cílem představit desku českému publiku. Po několika krásných koncertech v plné sestavě se nakonec ustálili v počtu čtyř muzikantů, které to spolu neskutečně baví a pokračují v koncertování a přípravách nové desky.
Tcheichan má na kontě 5 „skicářů“ po pěti písních, jednu dlouhohrající desku a v loni přidali dva nové singly. Ke svým písním zároveň natočilii 6 videoklipů, které najdete na jejich YouTube kanálu

Imaginárium

Liberecká kapela Imaginárium je charakteristická svým rozmanitým repertoárem, který je sjednocen jedním autorským perem a žánrově zapadá nejvíce do škatulky alternativního rocku. Pečlivě vybroušené aranže a sehranost kapely podtrhuje charismatický projev Anežky. Texty této pozitivní a energické ženy vás donutí se zamyslet nad smyslem svého vlastního bytí. Skupina Imaginárium se příjemně vymyká zaběhnutým hudebním stereotypům a vkládá do posluchačů to nejlepší, co z autorské tvorby lze vytěžit. Nutno zažít na vlastní kůži!

Manu

Pražská alternativně-popová kapela s osobitým stylem, jejíž tvorba v sobě nese alternativní prvky, avšak s jistotou se opírá o přímočaré melodické linky frontmanky Anny.
Hudba MANU: je čistě autorská a dá se o ni říci, že se nebojí uhýbat ze zaběhlých stereotypů. Pojícím prvkem však vždy zůstávají poetické texty psané v českém jazyce, jenž se nesou v duchu lehké melancholie.
Kapela funguje od roku 2016 a je kombinací muzikantů z různých projektů (např. Zvíře jménem podzim, Tcheichan). V březnu 2019 vydala kapela debutové album Dny, roky, vteřiny.