Aktuality

Opět busking na zahrádce. Aneb chcete si v létě zahrát před Kaštanem?

  • Šance pro neznámé písničkáře a kapely schopné zahrát akusticky. Stejně jako v minulých letech, kdy se to setkalo s příznivým ohlasem, budeme i letos dělat skoroakustická, „buskingová“ vystoupení  v rámci pivní „zahrádky“ před Kaštanem (a pod kaštany).
    Cca od 10.7. do konce srpna (popř. kdyby byl zájem, tak i už i v průběhu června). Samotný Klub Kaštan je v červenci a srpnu zavřený.
       

Podmínky jsou následující:
– k dispozici nebude žádné podium (jen dřevěná plošinka/podlážka) ani žádné zastřešení
k dispozici bude přívod elektřiny („pes“), jeden mikrofon na šibenicovém stojanu a aktivní reprobox na přizvučení zpěvu (= hraní tedy jen bez zvukaře a PA)
– pokud si někdo chce vzít své vlastní kombíčko, třeba 10-15W,  je to samozřejmě možné, ale není žádoucí,  aby si někdo přivezl i třeba nějaké vlastní kompletní ozvučení. 
– žánrově žádná omezení neklademe – primárně je to určeno pro písničkáře všeho druhu a plně akustická tělesa, ale pokud třeba máte rockovou kapelu a troufnete si zahrát „unplugged“, je to vítané. Měli jsme tu  i akordeonisty, duo klávesy+zpěv nebo hiphopera, který si pouštěl beaty z přehrávače. Ale primárně platí – žádné bicí (nanejvýš tamburina, djembe nebo cajon) a žádná ozvučená baskytara.   
– v případě náhlého letního deštíku se lze přesunout pod jeden z velkých slunečníků   
– v případě setrvalého, celo-odpoledního deště a jinak nepříznivého počasí se hraní zruší (a po dohodě přesune na jiný náhradní termín)   

  • – vystupující dostane tři nápoje (nealko/pivo) a veškeré vybrané dobrovolné vstupné
    – hrát se bude cca 2x, max 3x týdně. Začátek po dohodě (obvykle cca 19:00), konec max 21:00.Kromě muzikantů rádi uvítáme (za stejných podmínek) i nějaká alternativní divadelní představení nebo performance

    Pokud máte zájem si zahrát, primárně napište na kastan@kastan.cz 

 

nonono 123111 sneakers reps Redi Kicks yeezy slides rep yeezy foam runner reps jordan 1 reps jordan 4 reps bape sta reps yeezy reps brown yeezy slides jordan 1 mocha reps panda dunk reps jordan 5 cheap foam rnnr reps nike dunk reps jordan reps cheap
nonono 1245 Best Reps Shoes Jordan 4 Reps Cheap Jordan 4 Reps Fake Yeezy Slides Yeezy Reps fake nike dunks
nonono 1245 fake shoes jordan 4 reps jordan 4 fake Dunk reps jordan 4 snorlax jordan 4 blue thunder jordan 4 pink oreo
nonono 1245 stockx kicks Stockx Store Stockx fake
nonono 1245 best car vinyl wrap blue car wrap midnight purple wrap soul red vinyl wrap baby blue car wrap indigo blue wrap