Aktuality

Vernisáž dubnové výstavy Moniky Kočendové již 31. března

Dovolujeme si vás pozvat na vernisáž výstavy Moniky Kočendové s názvem Moře, trávy, která proběhne 31. 3. od 18.00 hodin.

„Moře trávy“ je fenomén kdy se moře valí a tráva se vlní tak, že s přimhouřenýma očima splývají v jedno. Výstava představí nejnovější obrazy vytvořené suchým pastelem a inspirované přírodou. „Abych zachytila její opakující se stvoření, používám klasické techniky a materiály. Snažím se tvořit tak, aby to co dělám žilo svým vlastním životem“ říká autorka. Opakovaným vrstvením dosahuje dojmu, že její pastely působí spíše jako malba a vyznačují se jemným chvěním. Součástí výstavy budou také obrazy frekventantů Břevnovské výtvarné dílny.
Když se moře valí a když se tráva vlní…
Výstavu „Moře trávy“ Moniky Kočendové a jejich přátel uvede prof. Evžen Kočenda. Součástí vernisáže bude koncert známé dívčí skupiny „Otázka času“.
 
 
nonono 123111 sneakers reps Redi Kicks yeezy slides rep yeezy foam runner reps jordan 1 reps jordan 4 reps bape sta reps yeezy reps brown yeezy slides jordan 1 mocha reps panda dunk reps jordan 5 cheap foam rnnr reps nike dunk reps jordan reps cheap
nonono 1245 Best Reps Shoes Jordan 4 Reps Cheap Jordan 4 Reps Fake Yeezy Slides Yeezy Reps fake nike dunks
nonono 1245 fake shoes jordan 4 reps jordan 4 fake Dunk reps jordan 4 snorlax jordan 4 blue thunder jordan 4 pink oreo
nonono 1245 stockx kicks Stockx Store Stockx fake
nonono 1245 best car vinyl wrap blue car wrap midnight purple wrap soul red vinyl wrap baby blue car wrap indigo blue wrap